Doprava a platba

Kategórie
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Doprava a platba

 

Dobierka

 

Nakupovanie v našom E-shope je veľmi pohodlné. Našim zákazníkom ponúkame stále najčastejší spôsob platby a to je na dobierku. Vaša objednávka je zaslaná na Vami zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. 

 

O bezpečné doručenie Vašej zásielky sa postará prepravná spoločnosť Remax. Doba doručenia sa pohybuje od 2 do 5 dní v závislosti od dostupnosti tovaru. V deň doručenia budete kontaktovaný kuriérom formou SMS. V tomto prípade je úhradu možné vykonať iba v hotovosti. Pri dobierke máte nárok odstúpiť od zmluvy. Toto je však možné vykonať maximálne do 30 dní od prevzatia tovaru a iba za podmienky, že tovar nebol používaný.

 

Výška poštovného je účtovaná podľa hodnoty Vašej objednávky. Nákup do 39,95 € je spoplatnený sumou 3,00 €. Pri nákupe nad 39,95 € je preprava zadarmo.

 

 

Osobný odber

 

Ďalšou možnosťou, ktorú našim zákazníkom umožňujeme, je prevziať si objednávku na jednej z našich predajní. Veľkou výhodou tohto spôsobu nákupu je v tom, že objednaný tovar si môžete vyskúšať priamo na predajni. Stačí sa preukázať rezervačným číslom. Objednávku máte možnosť uhradiť v hotovosti alebo kartou pri vyzdvihnutí. Zoznam jednotlivých predajní nájdete v sekcii "Predajne"..

 

O tom, že Váš tovar je dostupný a pripravený k odberu na jednej z našich predajní Vás budeme informovať e-mailom a SMS. Zároveň Vás prosíme, aby ste počkali na potvrdenie dodania Vášho tovaru, predídeme tým nedorozumeniu a Váš nákup bude plynulejší a pohodlnejší.

 

Tovar bude pre Vás rezervovaný nasledujúcich 5 pracovných dní, potom bude objednávka stornovaná. Pokiaľ si budete želať predĺžiť Vašu rezerváciu, prosím kontaktujte danú predajňu s Vašou žiadosťou.

 

Pri preberaní tovaru, si tovar skontrolujte a vyskúšajte na predajni, pretože pri osobnom odbere nie je následná možnosť odstúpenia od zmluvy.

V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností nás neváhajte kontaktovať.

 

 

Online platba kartou

 

Platobná brána FONDY predstavuje jednoduchý a bezpečný spôsob platby online. Platobná brána Fondy je pod dohľadom Národnej banky / číslo oprávnenia FCA UK, č. 900705 /. Po výbere platobnej možnosti budete presmerovaný na stránku banky. Pri platbe kartou je potrebné zadať údaje z platobnej karty. Vaša platba bude pripísaná behom pár minút. Týmto spôsobom zaplatíte platobnou kartou cez internet alebo rýchlym on-line bankovým prevodom. Tento spôsob platby nie je spoplatnený.

 

Viac informácií nájdete na internetovej stránke : https://fondy.eu/sk-sk/

 

V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať : slovakia@fondy.eu  

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia