Kabelky do ruky

 
 
 
 

 
 
Sphinx filter parametrov
 
 

Kabelky do ruky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Ušetríte: 25 %
Akcia
Gabor
44,99 € 59,99 €
Ušetríte: 50 %
Akcia
Robel
29,99 € 59,99 €
Ušetríte: 33 %
Akcia
Gabor
39,99 € 59,99 €
Ušetríte: 20 %
Akcia
Rieker
39,99 € 49,99 €
Marco Tozzi
39,99 €
Ušetríte: 27 %
Akcia
Rieker
39,99 € 54,99 €
Marco Tozzi
39,99 €
Marco Tozzi
39,99 €
Ušetríte: 29 %
Akcia
Tommy Hilfiger
49,99 € 69,99 €
Ušetríte: 57 %
Akcia
Gerry Weber
29,95 € 69,99 €
Ušetríte: 45 %
Akcia
Rieker
29,99 € 54,99 €
Ušetríte: 40 %
Akcia
Pabia
29,95 € 49,95 €
Ušetríte: 27 %
Akcia
Rieker
39,99 € 54,99 €
Noelia Bolger
130,00 €
Ušetríte: 38 %
Akcia
Gabor
49,99 € 79,99 €
Ušetríte: 45 %
Akcia
Rieker
29,99 € 54,99 €
Ušetríte: 58 %
Akcia
Remonte
24,99 € 59,99 €
 
 

Dámske kabelky do ruky sú stále veľmi trendy

dámske kabelky do ruky

 

 

Dámske kabelky do ruky, známe aj ako grab kabelky, tašky cez rameno, crossbody či elegantná listová kabelka do ruky, ale tiež vyšperkované spoločenské kabelky ku krásnym večerným róbam... Kabeliek je jednoducho toľko a v takej rozmanitej a pestrej ponuke, že je neskutočne ťažké vybrať si len niektoré či dokonca iba jednu. Dámske kabelky sú totiž ženskou slabosťou, vždy dokážu upútať pozornosť žien a patria u dám asi k najobľúbenejším módnym doplnkom, rovnako ako napr. šperky. Každá z nás si určite pravidelne všíma výklady či pulty s dámskymi kabelkami alebo s obľubou sledujeme lákavé ponuky a najnovšie módne trendy vo svete kabeliek na internetových stránkach a ženskému oku neunikne ani zaujímavá kabelka inej dámy kráčajúcej popri nás. Kabelky jednoducho budia náš záujem, pozornosť, neraz v nás prebúdzajú nákupný ošiaľ a sú vždy obľúbenou témou ženských rozhovorov, rovnako ako móda v akomkoľvek smere. S krásnou novou kabelkou sa hneď cítime akosi sebavedomejšie, radostnejšie a po meste kráčame s tajomným úsmevom na perách...

 

 

 

Akú kabelku si vybrať?

 

Hľadáte štýlovú dámsku kabelku, ktorá by sa k vám dokonale hodila a skvelo dopĺňala váš každodenný outfit, či už do práce alebo na bežné nosenie? Na výber máte celú škálu rôznych kabeliek, stačí, ak si ujasníte, ktorý typ kabeliek je pre vás vhodnejší. Obľubujete skôr kabelky do ruky s kratšími rúčkami, tzv. grab kabelky, s uchopením do ruky, ktoré môžete nosiť aj pohodlne prevesené cez predlaktie alebo s dlhším popruhom na zavesenie cez rameno? Niektorým ženám môže napríklad prekážať neustále zošuchovanie sa popruhu kabelky z ramena a tak je pre tieto dámy oveľa lepšou voľou práve praktická kabelka do ruky. Ak sa však neviete rozhodnúť a typ kabelky či spôsob jej držania si volíte podľa nálady, vyberte si grab kabelky do ruky, ktoré majú okrem kratších rúčok vo výbave aj odnímateľný a regulovateľný popruh cez rameno.

 

V posledných rokoch sú práve kabelky do ruky, typické pevnými a niekedy aj netypickými tvarmi či veľkorysejšími rozmermi, ktoré vám poskytnú dostatok úložného miesta, veľmi populárne a trendy, preto by minimálne jedna takáto kabelka do ruky nemala chýbať ani vo vašej zbierke. Dizajn si môžete vybrať presne podľa svojho vkusu, pretože v ponuke je na trhu množstvo kabeliek tohto typu.

 

Dámska kabelka do ruky v rôznych dizajnových prevedeniach

 

kabelka do rukyDámske kabelky do ruky si môžete vyberať v rôznych dizajnových prevedeniach, od kabeliek s efektom hladkej, brúsenej aj lakovanej kože, prípadne kabelky, ktoré sú dokonalou imitáciou hadej či inej zvieracej kože. Rozdiel je aj v tvaroch kabeliek, ktoré môžu byť súmerné a pravidelné alebo naopak trocha extravagantnejšie a netypické. A v neposlednom rade sú to práve farby, ktoré zohrávajú tiež mimoriadne dôležitú úlohu pri výbere kabelky. Stále je veľmi aktuálna nadčasová čierna, ale aj rôzne telové a béžové odtiene.

 

Ak vás vždy zaujíma aj to čo je práve v móde a to čo sa aktuálne nosí, potom vedzte, že kabelky do ruky budú rozhodne patriť aj k trendom roku 2017. V kurze budú počas tohto roka práve priestranné kabelky do ruky s väčším objemom v jednoduchších a menej zdobených prevedeniach vyrobené z kvalitnej prírodne,j ale aj umelej kože. Nezabúdajte ani na to, že kabelka do ruky by sa mala vždy niesť vo farebných tónoch daného ročného obdobia.

 

 

Krásne a štýlové kúsky vrátane trendovej kabelky do ruky nechýbajú ani v ponuke nášho e-shopu ROBEL, kde môžete nájsť veľmi pekné prevedenia tejto praktickej kabelky, napr. v bordovej farbe. Veľmi zaujímavá je aj multicolor kabelka do ruky v štýle patchwork (technika zošívania menších rôznofarebných kúskov) v dokonalej kombinácii sivej, čiernej a bordovej farby, ale aj mnohé ďalšie kabelky, ktoré na stránkach nášho e-shopu ROBEL nájdete.

 
 

Dámske kabelky potešia každú ženu

 

dámske kabelkyŽenám stačí ku šťastiu naozaj málo. Stačí, keď im kúpite nejaké pekné topánky, parfum alebo kvalitnú dámsku kabelku a hneď zabudnú na všetky svoje problémy. Najmä dámske kabelky vedia vyčariť úsmev na perách a to bez ohľadu na to, či už dotyčná dáma nejakú má alebo potrebuje. Pretože áno, potrebuje ďalšiu kabelku! Veď pekných a kvalitných dámskych kabeliek nie je nikdy dosť a hoci ich vo svojom šatníku máte desať či dvadsať kusov, vždy sa nájde nejaká nová, ktorá ukradne vaše srdce. Nejaká úplne iná a jedinečná dámska kabelka, akú ste doteraz nevideli a jednoducho ju musíte mať, aj keby vás stála celú vašu výplatu - pretože mať peknú kabelku je na nezaplatenie.   

 

Dôvod, prečo si nikdy nevystačíte len s jednou kabelkou je ten, že na každú príležitosť potrebujete inú veľkosť či štýl. Potrebujete dámsku kabelku do práce? Siahnite po kabelke do ruky vo veľkosti A4. Idete na kávu či do kina? Vystačíte si so šikovnou crossbody kabelkou, ktorá zbytočne nezavadzia, no zmestíte do nej všetko potrebné od kľúčov cez peňaženku či mobil. Potrebujete ísť na nákupy? Jednoznačne si zo sebou zoberte shopper bag - veľké a priestranné dámske kabelky, vyrobené priamo na účel nakupovania. No a pri slávnostných príležitostiach oceníte clutch alebo listovú kabelku do ruky, ktorá ukryje všetky nutnosti a nádherne doplní váš outfit.   

 

 

Pri kúpe kabelky u žien vždy zaváži najmä jej vzhľad. Samozrejme vzhľad je veľmi dôležitý, pretože dámska kabelka musí ladiť s oblečením v našom šatníku a podľa toho vyberáme predovšetkým farbu a štýl kabelky. Skôr než si kabelku kúpime, v hlave si prejdeme celý náš šatník a zhodnotíme, ku ktorým veciam by sme ju mohli nosiť a podľa toho sa rozhodujeme. Neutrálne dámske kabelky sa dajú nosiť ku všetkému, no pokiaľ vám v obchode do oka padne nejaký výrazný kúsok, s tým už býva väčší problém. Čím viac farieb, vzorov či materiálov je na kabelke použitých, tým ťažšie je zladiť ju s oblečením. Na druhej strane však výrazné kabelky vedia oživiť aj tie najjednoduchšie outfity a dodajú im život.  

 

Dámske kabelky a farby

dámske kabelkyČierne dámske kabelky sú nehynúcou klasikou, no určite by ste sa nemali sústrediť len na kupovanie kabeliek v tejto farbe. Čierna je síce elegantná, no počas tohtoročnej jeseni oveľa viac zažiarite v hnedej, škoricovej, bordovej či žltej dámskej kabelke. Vo svojej zbierke by ste určite mali mať aj kabelku v béžovej farbe, ktorá sa hodí takmer ku všetkému a absolútnym hitom tejto sezóny sú ružové odtiene kabelky - od staroružovej, cez baby pink až po výraznú magenta farbu. Ružová dámska kabelka rozžiari váš look a uberie vám zopár rokov, čo nikdy nie je na škodu. Nesklame vás ani kabelka v kráľovskej modrej farbe, pretože modrá patrí  k ďalším hitom sezóny.

 

Hľadanie tej správnej kabelky dá častokrát dosť zabrať a človek ostane doslova zmätený širokou ponukou, ktorú nám obchody ponúkajú. Dámsku kabelku kupujte podľa toho, na aký účel je budete potrebovať, no bez ohľadu na to aký druh kabelky si zvolíte, siahnite po jednoduchosti. Najkrajšie a najštýlovejšie dámske kabelky sú práve tie jednoduché, na ktorých nie je príliš mnoho kombinácií farieb či vzorov - také kabelky sa aj najlepšie kombinujú s oblečením a pritom krásne doladia outfit. Ideálna je jednofarebná dámska kabelka alebo kabelka kombinovaná v dvoch farbách.

 

Dámske kabelky - aký materiál je najvhodnejší?

 

Dámske kabelky nemusia byť vyrobené len z pravej kože. Áno, koža síce má mnoho výhod, no nie každý si môže dovoliť minúť za kabelku také peniaze. Krok vedľa nespravíte ani keď si zaobstaráte kabelku z kvalitnej syntetickej kože, za ktorú zaplatíte o niečo menej než za koženú kabelku, no to neznamená, že je nekvalitná. Dámska kabelka zo syntetickej kože vám poslúži naozaj dlho, je pekná, elegantná a častokrát je na nerozoznanie od tej koženej.