Kategórie
 
 
 

Kľúčenky

 
 
Kľúčenky
 
 
 
 
 
 
Zoradiť produkty podľa:
Zobraziť na stránku:
 
Bugatti

Pánska kožená klúčenka - koňaková

29,99 € 23,95 €
Akcia
Mercucio

Unisex kožená kľúčenka - čierna

7,99 € 6,39 €
Akcia
Bugatti

Pánska kožená kľúčenka - čierna

24,95 € 19,95 €
Akcia
Bugatti

Pánska kožená kľúčenka - hnedá

24,95 € 19,99 €
Akcia
Bugatti

Pánska kľučenka - koňaková

24,99 € 19,95 €
Akcia
Bugatti

Pánska kožená kľúčenka - hnedá

24,99 € 19,95 €
Akcia
 
 

Praktické kľúčenky

kľúčenkyNie raz sa nám stane, že nevieme nikde nájsť svoje kľúče. Pravdou je, že muži nemajú miesto, kde by si ich mohli odkladať, keď idú napríklad do mesta alebo niekde na večeru, pričom ženy to majú omnoho jednoduchšie - kľúče, peňaženku a všetky potrebné veci nosia v kabelke. Nie každý muž však vlastní pánsku taška a tak jediné miesto, kam môže kľúče odložiť sú vrecká buď od nohavíc alebo od bundy. Nie je to však nič pohodlné, pretože najmä v nohaviciach vedia kľúče pri sedení poriadne zavadzať, no našťastie je tu šikovné riešenie v podobe pánskej kľúčenky, ktorá nielen uschová, ale aj ochráni vaše kľúče. Keď ju raz vyskúšate, nebudete chápať ako ste mohli bez tejto vychytávky doteraz existovať.

Na trhu dnes nájdete množstvo pánskych kľúčeniek a to od úplne jednoduchých až po také, do ktorých si môžete okrem kľúčov ukryť aj nejaké drobné. Kľúčenka okrem toho že je praktická, je aj perfektným módnym doplnkom, predovšetkým ak si vyberiete kvalitu v podobe koženej kľúčenky. Pre niekoho sú to len detaily, no práve tie detaily vedia o človeku veľa prezradiť, o tom aký má štýl a čo má rád. Pánske kľúčenky rovnako ako aj opasok, okuliare a iné doplnky o vás prezradia, že si dáte záležať na detailoch a nie je vám jedno ako vyzeráte. Aj kľúče sa totiž dajú nosiť so štýlom a je na vás, či ich iba vyberiete zo zadného vrecka na nohaviciach alebo ich vytiahnete z elegantnej koženej kľúčenky.    

Kľúčenky sú praktickým doplnkom a v obchodoch ich častokrát nájdete v oddelení s peňaženkami. Tie najjednoduchšie modely pozostávajú z prívesku a z jedného alebo dvoch kovových krúžkov pre uchytenie kľúčov. Šikovnejšou a hlavne praktickejšou voľbou sú pánske kľúčenky väčších rozmerov, obsahujúce aj malú priehradku na zopár mincí či bankovku. Túto možnosť určite oceníte, pretože nikdy nie je na škodu mať po ruke okrem kľúčov aj nejaké drobné, napríklad na zaplatenie parkovného. Navyše väčšie rozmery pánskej kľúčenky majú výhodu aj v tom, že sa v taške alebo kdekoľvek inde ľahšie hľadajú.    

Aj pre kľúče od auta

kľúčenkaPánske kľúčenky sú aj skvelou voľbou pre uschovanie kľúčov od auta, čím zabránite ich poškodeniu alebo strate. Všetci dobre vieme, že niekedy stačí malý pád či nehoda v podobe rozliatej kávy a kľúče od auta už nemusia plniť svoju úlohu - najčastejšie sa pokazí diaľkové ovládanie auta a jeho oprava nie je práve najlacnejšou záležitosťou. Kľúčenka vaše kľúče ochráni pred nežiaducimi vplyvmi a stlmí aj prípadný pád na zem, preto by mala byť povinnou výbavou každého motoristu. Kľúčenky vám môžu ušetriť mnoho starostí, pôsobia štýlovo a zabezpečia spoľahlivú ochranu kľúčov pred znečistením, pádmi či poškriabaním. Ak budete svoje kľúče nosiť v kľúčenke, budú aj po rokoch nielen funkčné, ale v stave akoby boli úplne nové. 

Pánske kľúčenky asi najbežnejšie nájdete v koženom prevedení a to najmä preto, že koža je nesmierne odolný materiál, ktorý vydrží omnoho dlhšie než iné materiály. Kožené kľúčenky pôsobia elegantne až luxusne a hoci je to len malý kúsok kože, ktorý chráni vaše kľúče, mali by ste si dať na jeho kúpe záležať. Môžete si vyberať podľa druhu kože - farebná koža, brúsená koža, voskovaná či lakovaná koža. Výber kože je na vašich osobných preferenciách a rovnako aj samotná farba kľúčenky, avšak najobľúbenejšie sú odtiene hnedej, škoricovej, bordovej alebo čierna farba. Nemusíte sa však báť ani výraznejších farieb, pokiaľ na to máte odvahu, kľudne zvoľte napríklad modrú kľúčenku. 

Kľúčenky od Robel

Vaše kľúče si zaslúžia mať svoje vlastné miesto, kde budú v suchu a bezpečí. Pánske kľúčenky sú pekné, praktické a stále populárnejšie. Pri ich kúpe nebudete musieť siahať hlboko do vrecka, pretože sú cenovo dostupné a preto vám už nestojí nič v ceste k tomu, aby ste aj vy jednu kľúčenku vlastnili. Urobte si radosť! Kľúčenky od Robel.sk sú kvalitné, odolné, majú elegantný dizajn a skrášlia každý kľúč.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia