S.Oliver topánky a obuv online | ROBEL.sk

 
 
Úvod > s.Oliver
 

 
 
 
 

 

                                                  

 

Značka s.Oliver je známa predovšetkým pre dámske a pánske oblečenie, v ktorom patrí v Európe k popredným hráčom. Ale to nie je všetko, čo táto módna spoločnosť, založená v roku 1969 v Nemecku, ponúka. Aj kolekcie dámskej a pánskej obuvi značky s.Oliver stoja za to.

 

Motto firmy s.Oliver znie: „Real fashion for real people“. Týmto sa snaží s.Oliver riadiť pri výrobe a návrhu svojich kolekcií a ponúka svojím zákazníkom konzumnú módu za prijateľnú cenu. Značku s.Oliver si obľúbila predovšetkým mladšia a stredná generácia zákazníkov, ktorá hľadá aktuálne módne trendy za dostupné ceny.

 

Každú sezónu prináša s.Oliver na trh nové kolekcie dámskej a pánskej obuvi. Dizajnéri firmy hľadajú po svete módne prvky a snažia sa tieto adaptovať do aktuálnych kolekcií tak, aby boli modeli obuvi s.Oliver vždy v popredí aktuálnych trendov. Stredobodom kolekcie s.Oliver nie je iba módnosť, ale aj kvalita a pekný dizajn. V kolekcií nájdete všetko to, čo potrebujete a preto si obuv značky s.Oliver obľúbite hneď po prvom nosení. V letnej kolekcií nesmú chýbať klasické lodičky, sneakery a baleríny, v zimnej samozrejme kotníky a čižmy. Obuv značky s.Oliver nevyzerá iba dobre, ale dá sa aj dobre kombinovať s Vaším oblečením. Farba hrá pri obuvi S.Oliver pritom veľkú úlohu. V kolekciách nájdete aktuálne farebné kombinácie, ako je napríklad kombinácia modrej s hnedou resp. rôzne odtiene hnedej. V lete samozrejme prevládajú svetlé farby a odtiene béžovej. Pritom všetkom sa ale nezabúda aj na funkčnosť obuvi. Čižmy a kotníky sú prevažne zateplené a použité materiály sú vodeodolné.

 

Objavte a nechajte uniesť aktuálnou kolekciou značky s.Oliver na Robel.sk.