s.Oliver

Kategórie
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

Pôvod značky: Nemecko

Výrobca: Shoe.com, Nemecko, Wortmann skupina

Rok založenia značky: 1969

 

Charakteristika obuvi S.Oliver

 

Módna značka S.Oliver bola založená v roku 1969  Berndom Freierom, Nemecko, ako malá butika s názvom Sir Oliver, ktorý pochádza z knihy Charlesa Dickensa, Oliver Twist. Prívlastok „Sir“ v názve má navodzovať medzinárodný anglicko-londýnsky šľachtický nádych, keďže väčšina anglických módnych návrhárov vo svojich menách používala prívlastok „Sir“.

 

V priebehu posledných dvoch dekád sa zo značky S.Oliver stala uznávaná módna ikona na európskom lifestylovom trhu, ponúkajúca širokú paletu módneho oblečenia a doplnkov pre mužov, ženy a deti.

 

 

                                                  

 

 

Technológia v obuvi S.Oliver

 

 

 

SOFT FOAM – Mäkká pena

 

Obuv S.Oliver vybavená funkciou „Soft Foam“ má špeciálne vlastnosti zabudované v medzi podošvou a stielkou v obuvi. Stielka je vyrobená z peny, ktorá sa prispôsobuje tvaru chodidla, čím vám zaručuje absolútny komfort pri chôdzi. Navyše táto stielka absorbuje nárazy pri chôdzi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LEATHER CUIR – Kožený zvršok

 

Obuv S.Oliver označená symbolom „Leather Cuir“ je vyrobená z kvalitných kožených zvrškových materiálov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEX Membrane – TEXová membrána

 

Texová membrána vytvára medzi zrškom a podšívkou obuvi S.Oliver špeciálnu vrstvu, ktorá ochraňuje obuv pred vonkajším chladom a vlhkosťou avšak zároveň umožňuje udržiavať príjemnú mikro-klímu v obuvi S.Oliver. Texová membrána sa používa predovšekým vo funkčnej obuvi a je vhodná do náročných poveternostných podmienok.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Removable Footbed – Vymeniteľná stielka

 

Obuv S.Oliver vybavená funkciou „Removable footbed“ vám umožňuje vymeniť dodávateľskú stielku za stielku podľa vašej potreby, resp. pri opotrebovaní stielky túto vymeniť za novú, čím sa predlžuje životnosť vašej obuvi S.Oliver.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Značka s.Oliver je známa predovšetkým pre dámske a pánske oblečenie, v ktorom patrí v Európe k popredným hráčom. Ale to nie je všetko, čo táto módna spoločnosť, založená v roku 1969 v Nemecku, ponúka. Aj kolekcie dámskej a pánskej obuvi značky s.Oliver stoja za to.

 

Motto firmy s.Oliver znie: „Real fashion for real people“. Týmto sa snaží s.Oliver riadiť pri výrobe a návrhu svojich kolekcií a ponúka svojím zákazníkom konzumnú módu za prijateľnú cenu. Značku s.Oliver si obľúbila predovšetkým mladšia a stredná generácia zákazníkov, ktorá hľadá aktuálne módne trendy za dostupné ceny.

 

Každú sezónu prináša s.Oliver na trh nové kolekcie dámskej a pánskej obuvi. Dizajnéri firmy hľadajú po svete módne prvky a snažia sa tieto adaptovať do aktuálnych kolekcií tak, aby boli modeli obuvi s.Oliver vždy v popredí aktuálnych trendov. Stredobodom kolekcie s.Oliver nie je iba módnosť, ale aj kvalita a pekný dizajn. V kolekcií nájdete všetko to, čo potrebujete a preto si obuv značky s.Oliver obľúbite hneď po prvom nosení. V letnej kolekcií nesmú chýbať klasické lodičky, sneakery a baleríny, v zimnej samozrejme kotníky a čižmy. Obuv značky s.Oliver nevyzerá iba dobre, ale dá sa aj dobre kombinovať s Vaším oblečením. Farba hrá pri obuvi S.Oliver pritom veľkú úlohu. V kolekciách nájdete aktuálne farebné kombinácie, ako je napríklad kombinácia modrej s hnedou resp. rôzne odtiene hnedej. V lete samozrejme prevládajú svetlé farby a odtiene béžovej. Pritom všetkom sa ale nezabúda aj na funkčnosť obuvi. Čižmy a kotníky sú prevažne zateplené a použité materiály sú vodeodolné.

 

Objavte a nechajte uniesť aktuálnou kolekciou značky s.Oliver na Robel.sk.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia