Big Star

 
 
 
Úvod > Big Star
 
 
 

 
 

BIG STAR

Pôvod značky: Poľsko

Výrobca: Star Big Holding AG

Rok založenia firmy: 1990, dcérska spoločnosť Star Big Holding AG

 

Charakteristika obuvi BIG STAR

                                                        

 

Robel.sk Vám prináša značku Big Star. Big Star vznikla v roku 1990 v Poľsku a má za sebou už kus cesty od svojho vzniku. Táto značka sa do povedomia dostala predovšetkým džínsami, ktoré boli inšpirované dynamickým životným štýlom. Túto vlnu kreativity preniesli aj do sveta topánok. Dnes už je táto značka známa po celej Európe svojou pestrou ponukou obuvi a hlavne cenovo dostupnou pre každého.

 

Ak patríte k tým ženám, ktoré milujú štýl, ktorý Big Star zaručuje, tak neváhajte a nechajte sa očariť našou ponukou. Kolekcia Big Star, ktorá tu na Vás čaká je rozmanitá, flexibilná a skrýva v sebe streetového ducha.

 

 

U nás na Robel.sk nájdete módne kotníky a trendy čižmy ako aj letné tenisky značky Big Star.Unikátny design, ktorý sa na Vás dokonale pripravil a farebne vyzbrojil, Vás určite zaujme. Výber je naozaj široký a umocnený trendy farbami sezóny ako sú medová, koňaková, či čokoládovo-hnedá alebo tmavomodrá. Samozrejme, nezabúdajú ani na čiernu klasiku, pri ktorej nechýba zmysel pre detail.

 

Treba tiež zdôrazniť, že tieto módne topánky kráčajú ruka v ruke s kvalitou i komfortom. Či už sa rozhodnete pre ležérnosť, klasiku alebo trendy model, Big Star je tu pre Vás a podľa Vašej chuti!

 

 

Invencia, flexibilita, otvorenosť a kreativita sú tie správne slová, ktoré charakterizujú značku Big Star. Ja už mám svoje Big Stary a čo Vy?