Converse

 
 
 
Úvod > Converse
 
 
 

 
 

CONVERSE

Pôvod značky: Malden/Massachusetts, USA

Výrobca: Converse Inc./ USA

Rok založenia firmy: 1908, založil podnikateľ Marquis M. Converse

 

Charakteristika obuvi CONVERSE

 

                                                               

Značka Converse existuje už od roku 1908 a založil ju podnikateľ Marquis M. Converse v USA. Jej prvá misia bola obuť bežných ľudí. Časom sa zamerali na produkciu športových topánok určených na tenis. Neskôr v roku 1917 spoločnosť predstavila modely zamerané na basketbal, ktoré sú dodnes známe pod názvom „All Star“. Avšak táto Star nezažiarila okamžite, ale preslávil ju až basketbalista Chuck Taylor.

 

Converse tenisky sú najpredávanejšími topánkami na svete. Uznajte sami, ich vývoj bol naozaj zaujímavý. Začali ako obyčajné boty do roboty, neskôr dostali športový rozmer a dnes je z nich módna ikona, ktorá Vás sprevádza na akúkoľvek udalosť. Na jar s Vami odkráčajú do práce, v lete očaria na prvom rande, na festivale budú zaručene najlepším spoločníkom a počas jesennej prechádzky mestom budú skvelou voľbou. Skrátka stanú sa Vašou súčasťou. A svoje nové Converse si môžete vybrať práve u nás na Robel.sk.

 

Značku Converse s typickou hviezdou v logu milovníkom módnych ikon netreba ani predstavovať. Všetkým sú veľmi dobre známe zaguľatené biele topy spolu s bielymi podrážkami a lemom po svojich okrajoch. Sú vyrábané z vysoko kvalitnej textílie, majú flexibilnú gumovú podrážku, čo im umožňuje zúčastniť sa akejkoľvek Vašej športovej aktivity a nemusia plakať v kúte.

 

Jednotlivé modely prinášame v rôznych farebných prevedeniach. Tradičná biela, ktorej nikto neodolá a zároveň je kombinovateľná naozaj s akýmkoľvek Vašim obľúbeným outfitom. A keďže Converse predstavuje dynamický lifestyle, tak ani fantázii sa medze nekladú a farebné kombinácie tu majú dvere otvorené. Určite prekvapia a potešia svojou hravosťou, nápaditosťou, trendy farbami či extravaganciou.

 

Converse topánky sú jedinečné, ukrývajú v sebe eleganciu i zmysel pre šport, sú nadčasové a nezničiteľné. Skrátka nie sú to len tak hocijaké topánky, sú to topánky, ktoré žijú!