Crocs

 
 
 
Úvod > Crocs
 
 
 

crocs

 
 

 

                                                         

 

Robel.sk Vám prináša značku Crocs, ktorá vznikla v roku 2002 a sídli v USA. Obuv Crocs bola určená predovšetkým pre vodné športy. Prvých 1000 párov bolo prezentovaných a predaných na výstave lodí vo Fort Lauderdale v USA. Pre veľký úspech sa obuv začala postupne dostávať aj do klasických obchodov s obuvou. V súčasnosti sa stala obuv značky Crocs kultovou. Na celom svete sa pritom ročne predá viac ako 30 miliónov párov obuvi. 

 

 

Hlavné motto značky Crocs znie “Find Your Fun” – nájdi svoju zábavu. Obuv Crocs je farebná, mäkká, pohodlná a hlavne zábavná. Značka Crocs si na svojej výrobe obuvi dáva záležať, o čom hovoria aj inovatívne technológie a jedinečnosť prevedenia. Vy budete mať fun a Vaše nohy radosť z chôdze! S topánkami značky Crocs sa Vaše nohy nemusia obávať otlakov alebo odrenín. Výnimočnosť topánok Crocs je v použití materiálu “PCCR“. Ak netušíte, čo táto skratka znamená, priblížime si to v jednoduchšej verzii a hlavne nám zrozumiteľnej. Znamená to, že použitý materiál je vodotesný a nie je porézny. Čiže naše a Vaše obľúbené Crocsy majú antibakteriálny účinok, čo zabraňuje tvoreniu plesní a tiež nežiadúcemu zápachu nôh, s čím sa každý z nás už určite stretol, pokiaľ zvolil obyčajné gumenné topánky. Táto technológia Vám okrem iného zabezpečí plný komfort aj v tých najväčších horúčavách. Pýtate sa ako? Úplne jednoducho, materiál sa pôsobením tepla dokáže prispôsobiť Vašemu chodidlu. Level pohodlia navyšuje ešte aj fakt, že obuv Crocs váži v priemere iba 170 gramov. Ak máte obavu, že Vaša noha nebude v obuvi Crocs dostatočne stabilná, kľudne ju hoďte za hlavu. Stabilita je zaručená pri všetkých modeloch Crocs, či už nejakou šikovnou a nápaditou formou prevedenia, alebo svojou klasickou prackou, ktorá Vám umožní nosiť topánky ako sandále či šľapky.

 

 

Značka Crocs Vám ponúka modely pestrých farieb a tých najrôznejších štýlov, takže Vaše Crocsy nemusíte nosiť iba do záhrady alebo na pláž, smelo Vám môžu robiť spoločnosť aj počas bežných letných dní. Pre náročnejších zákazníkov ponúka Crocs aj kombinácie materiálov s prírodnou kožou, ktorá dodá modelom hodnotnejší vzhľad.

 

Veríme, že Robel.sk Vás svojou pestrou a nápaditou ponukou rozhodne dostane!