Daniel Hechter

 
 
 
Úvod > Daniel Hechter
 
 
 

 
 

 

 

Značka Daniel Hechter pochádza z Paríža, centra európskej módy. V 60-tich rokoch minulého storočia si módny dizajner Daniel Hechter založil firmu zameranú na dámsku módu. Od konca 60-tich sa Daniel Hechter začal venovať aj navrhovaniu pánskej módy.

 

Krédo Daniela Hechtera pritom bolo: Kreatívne móda by nemala byť výsadou pre malú skupinu elitných ale práve naopak, kreatívne móda musí byť cenovo dostupná a nositeľná. Touto víziou je inšpirovaná aj kolekcia panskej obuvi Daniel Hechter. Vysoko kvalitne, pohodlné a elegantné topánky za prijateľne ceny.

 

Muži, ktorí nosia obuv Daniel Hechter sú sebavedomí, moderní a otvorení svetu okolo seba. Móda je pre zákazníkov Daniel Hechter dôležitá, ich vzhľad podčiarkuje ich osobnosť. So svojim osobným štýlom sa pohybujú sebavedome vo všetkých oblastiach, či to je v kancelárií počas pracovného dna alebo vo svojom voľnom čase v okruhu svojich známych.

 

V jednotlivých topánkach Daniel Hechter sú pritom použité rôzne technológie ako napr. softflex - veľmi mäkké, pružne topánky, v ktorých podšívka je šitá podobným spôsobom ako pánska ponožka alebo genial insole - High Tech stielka pre mäkkú chôdzu a optimálne tlmenie nárazov. Páni, ktorí si potrpia na elegancií v podobe kožených podošiev nájdu v kolekcii Daniel Hechter určite zaujímavé modeli.

 

Neváhajte a pozrite si aktuálnu ponuku Daniel Hechter v našom online obchode Robel.sk.