Gabor

 
 
 
Úvod > Gabor
 
 
 

 
 

Pôvod značky: Nemecko

Krajina výrobcu: Nemecko, Gabor Schuhe AG

Rok založenia firmy: 1949

 

 

Charakteristika obuvi Gabor

 

 

Značka Gabor vznikla v roku 1949 a bola založená Bernhardom a Joachimom Gaborom v meste Barmstedt v blízkosti Hamburgu. Prvý šijací stroj, Singer 34, získali výmenou za otcove zlaté hodinky.

 

Dnes spoločnosť Gabor predáva komfortnú a kvalitnú obuv do celého sveta. Okrem výroby v Portugalsku sa obuv Gabor vyrába taktiež na Slovensku, v Bánovciach nad Bebravou.

 

 

 

 

Technológia v obuvi Gabor

 

 

 

BEST FITTING – Voľný priestor pre vaše chodidlá.

Malá inovácia, veľký účinok: Aby mali nohy v oblasti brušiek prstov väčšiu nášľapnú plochu, rozšíri sa pri modeloch Best Fitting napínacia stielka. Efekt? E3te viac pohodlia a komfortu pri nosení obuvi Gabor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COMFORT - PLUS PRE KOMFORT PRI NOSENÍ

S výrobkami z radu „Comfort“ ponúka firma Gabor topánky v šírkach G (nadmerná šírka) a H (pohodlná nadmerná šírka). To znamená, že tieto topánky poskytujú viac potrebného priestoru v oblasti palcov, brušiek prstov a priehlavku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOVERCRAFT – CHODENIE AKO NA OBLÁČIKU

Vďaka novej podrážke so vzduchovým vankúšom je chodenie v moderných topánkach Gabor ešte pohodlnejšie. Mäkký vankúš vyplnený vzduchom pruží každý krok. Najkrajšia forma zdravého pohybu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SACHETTO STYLE - Príjemný pocit pre rozmaznané nohy

Pri spracovaní v štýle Sacchetto sa nepoužíva medzipodrážka a podšívková useň sa ako vrecko všije do topánky Gabor. Výsledok: Výnimočný komfort nosenia s pocitom mäkkosti a flexibility.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SOFT MOVE & SOFTSMART – Prirodzený pohyb

Dokonalá mäkkosť pri každom kroku v topánkach Gabor. Mäkká tlmiaca pena pod stielkou pruží každý váš krok. V mieste najväčšieho zaťaženia telesnou hmotnosťou je vankúš osobitne spevnený.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOOTLEG WIDTHS - Šírka sáry

Každá žena je jedinečná. Každá noha je formovaná inak. Čižmy od firmy Gabor ponúkajú optimálny komfort z nosenia pre každú nohu. Vďaka šírkam sár od XS po WWL si môže každá žena nájsť tú najlepšie padnúcu Gabor čižmu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OPTIFIT - POCIT POHODLIA VYMENITEĽNÁ STIELKA

Vymeniteľné stielky v obuvi Gabor sú dostupné v rôznych vyhotoveniach: Obzvlášť ľahké a príjemné stielky z kože alebo so systémom Ultra Flex Air System zo supermoderných materiálov. V prípade systému Ultra Flex Air System ventilačné kanály zabezpečujú kontrolovanú cirkuláciu vzduchu a zdravú klímu pre vaše nohy. Niektoré modely sú vybavené konceptom Shock Point: je to dodatočný tlmiaci prvok v oblasti päty pre chôdzu, ktorá je pre členky prirodzená.

 

Vymeniteľné stielky je možné pri vetraní alebo umývaní topánok vybrať.

 

Vymeniteľné stielky ponúkajú mimoriadnu výhodu aj tým, ktorí chcú používať špeciálne ortopedické vložky, keďže je možné priložené vložky jednoducho vymeniť za ortopedické. Preto topánka aj pri ortopedických vložkách nohu nezužuje.

 

 

 

Túžite po štýlových kotníkoch na jeseň či krásnych pohodlných sandálkach? Tu ste správne, na Robel.sk Vám predstavujeme značku Gabor. Firma Gabor patrí k vedúcim firmám v obuvníckej branži vyrábajúca obuv vysokej kvality. Okrem módnej aktuálnosti Vám značka Gabor ponúka pohodlnosť a veľmi kvalitné spracovanie obuvi.

 

V roku 1949 Bernhard a Joachim Gaborovci založili spoločnosť Gabor a otvorili si svoju prvú obuvnícku fabriku v Barmstedte pri Hamburgu. Ako každé začiatky, tak aj ten ich bol náročnejší. Svoj prvý šijací stroj Singer 34 získali výmenou za otcove zlaté vreckové hodinky. Ich prvotná orientácia bola jasná „topánky pre každého“. Na scénu prichádzali s novými technológiami opracovania podošiev, na ktoré si dokonca netrúfali ani v Amerike. V roku 1960 ponúkol Gabor ako prvý podpätky s oceľovými pätníkmi. Ich výrobné technológie skrátka neustále napredovali. Kvalita, elegancia, komfort zaručili značke Gabor, že sa stala známou po celej Európe. Dokonca Gabor má od roku 1996 závody aj na Slovensku a to konkrétne v Bánovciach a Liptovskom Mikuláši.

 

Takže milé dámy pozor! So značkou Gabor jednoducho nikdy nebudete vedľa. Predstavuje tú najlepšiu trojkombináciu, ktorá Vás presvedčí, že toto je tá správna voľba. Cit pre módu, aby ste vždy boli šik, inovačné technológie, aby Vám bol komfort neustále v pätách a tradičné obuvnícke remeslo, aby kvalita bola tá najvyššia. Značka Gabor Vám dokáže, že aj štýlová elegancia vie byť komfortná.

 

Táto značka nič nenechala na náhodu a dôkladne sa na Vás pripravila. Určite Vás odzbrojí svojou precíznosťou, dokonalosťou strihu v spojení s nadčasovým designom. Sme si istí, že ani farebné prevedenie Vás nesklame. Značka Gabor ostáva verná klasickým farbám, ktoré vyzdvihujú ducha elegancie. Výber je naozaj pestrý a jednotlivé modely na Vás čakajú v pôvabnom koženom šate, alebo v elegantnom semišovom looku, či dokonca v príťažlivom lakovanom vzhľade.

 

Nezabudnite, že s topánkami Gabor nič nie je nemožné. Či už sa rozhodnete pre dlhú jesennú prechádzku, alebo sa Vám zažiada prejsť snehom pokrytou krajinou. Dlhé cesty sa pre Vás stanú výzvou a topánky značky Gabor najlepším priateľom.

 

V našom e-shope Robel. Sk nájdete aktuálnu kolekciu tejto tradičnej značky.