Topánky Gabor | ROBEL

 
 
Úvod > Gabor
 
 
 

 
 

 

 

 

Túžite po štýlových kotníkoch na jeseň či krásnych pohodlných sandálkach? Tu ste správne, na Robel.sk Vám predstavujeme značku Gabor. Firma Gabor patrí k vedúcim firmám v obuvníckej branži vyrábajúca obuv vysokej kvality. Okrem módnej aktuálnosti Vám značka Gabor ponúka pohodlnosť a veľmi kvalitné spracovanie obuvi.

 

V roku 1949 Bernhard a Joachim Gaborovci založili spoločnosť Gabor a otvorili si svoju prvú obuvnícku fabriku v Barmstedte pri Hamburgu. Ako každé začiatky, tak aj ten ich bol náročnejší. Svoj prvý šijací stroj Singer 34 získali výmenou za otcove zlaté vreckové hodinky. Ich prvotná orientácia bola jasná „topánky pre každého“. Na scénu prichádzali s novými technológiami opracovania podošiev, na ktoré si dokonca netrúfali ani v Amerike. V roku 1960 ponúkol Gabor ako prvý podpätky s oceľovými pätníkmi. Ich výrobné technológie skrátka neustále napredovali. Kvalita, elegancia, komfort zaručili značke Gabor, že sa stala známou po celej Európe. Dokonca Gabor má od roku 1996 závody aj na Slovensku a to konkrétne v Bánovciach a Liptovskom Mikuláši.

 

Takže milé dámy pozor! So značkou Gabor jednoducho nikdy nebudete vedľa. Predstavuje tú najlepšiu trojkombináciu, ktorá Vás presvedčí, že toto je tá správna voľba. Cit pre módu, aby ste vždy boli šik, inovačné technológie, aby Vám bol komfort neustále v pätách a tradičné obuvnícke remeslo, aby kvalita bola tá najvyššia. Značka Gabor Vám dokáže, že aj štýlová elegancia vie byť komfortná.

 

Táto značka nič nenechala na náhodu a dôkladne sa na Vás pripravila. Určite Vás odzbrojí svojou precíznosťou, dokonalosťou strihu v spojení s nadčasovým designom. Sme si istí, že ani farebné prevedenie Vás nesklame. Značka Gabor ostáva verná klasickým farbám, ktoré vyzdvihujú ducha elegancie. Výber je naozaj pestrý a jednotlivé modely na Vás čakajú v pôvabnom koženom šate, alebo v elegantnom semišovom looku, či dokonca v príťažlivom lakovanom vzhľade.

 

Nezabudnite, že s topánkami Gabor nič nie je nemožné. Či už sa rozhodnete pre dlhú jesennú prechádzku, alebo sa Vám zažiada prejsť snehom pokrytou krajinou. Dlhé cesty sa pre Vás stanú výzvou a topánky značky Gabor najlepším priateľom.

 

V našom e-shope Robel. Sk nájdete aktuálnu kolekciu tejto tradičnej značky.