Högl

Kategórie
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

 

 

Medzinárodne úspešná značka Högl pochádza z Rakúska a už viac ako 70 rokov nám ponúka dámsku obuv s veľkou dávkou elegancie dozdobenou luxusnými prvkami a samozrejme v najvyššej kvalite. Značka Högl je populárna po celom svete a smelo dokáže konkurovať nemeckým či talianskym výrobcom obuvi. Svoje zastúpenie má vo viac ako 30 krajinách sveta a výnimkou nie sme ani my. Veríme, že ak ste milovníčkou kvality, čistej línie a módnej elegancie, ste tu na Robel.sk na správnom mieste.

 

Topánky Högl presne vedia ako dokonale nakombinovať módny design s komfortom. Pohodlie, ktoré prichádza na scénu okamžite ako noha do nich vkročí, je dosiahnuté použitím tých najkvalitnejších koží, mäkkých komponentov a moderných technológií. Vysoká úroveň komfortu je umocnená aj vďaka ľahkosti a flexibilite podošvy, či optimálne vytvarovanej stielke.

 

Pri značke Högl sa funkčnosť spojila s módou a pripravila pre Vás širokú ponuku topánok pre každú príležitosť. Nájdete tu pohodlné sandálky, módne balerínky, elegantné kotníky, štýlové čižmy a úplnou čerešničkou sú luxusne vyzerajúce lodičky. Elegancia je v tomto prípade zdôraznená klasickou čiernou, odvážnou červenou, či módnou tmavomodrou. A celé je to okorenené zmyslom pre detail, ktorý tomu dodáva luxusný šmrnc. Ak patríte k ženám, ktoré túžia zaručene získať pozornosť, tak neváhajte a nechajte sa očariť lakovanými topánkami, ktoré si Högl tiež pre Vás pripravil.

 

 

Pri topánkach značky Högl už naozaj viac pre krásu trpieť nemusíte. Pocit komfortu Vás prekvapí a poteší v akomkoľvek prevedení, či už sa rozhodnete pre klínové alebo blokové podpätky, ktoré Vás naozaj môžu sprevádzať celým dňom. Alebo sa chystáte na oslavu, večierok, či rande a zvolíte ihličkové podpätky, určite nesklamú. Vaše okolie bude očarené a pohodlie pre Vás zaručené.

 

Značka Högl skrátka neponúka iba topánky, ale s nimi spojený jedinečný zážitok rastúci každým krokom, čo dáva na známosť i svojim mottom: „Pekné topánky sú kompliment pre ženu, ktorá ich nosí“.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia