Obuv Mustang | ROBEL

 
 
Úvod > Mustang
 
 
 

 

 

 
 

 

                                                   

 

 

Začiatky firmy ako textilného výrobcu sa datujú na rok 1932 v Nemecku. V roku 1948 jeden z potomkov zakladateľa firmy vymenil v bare v Frankfurte, kt. bol navštevovaný americkými vojakmi, 6 fliaš pálenky za 6 džínsových nohavíc. Tieto mu slúžili ako vzorky pre výrobu prvých džínsov. Tým sa stala firma Mustang prvým výrobcom džínsov v Európe. V roku 1958 bola značka Mustang zavedená na trh a patentovaná. Inšpirovaný americkým spôsobom života bol ako firemné logo zvolený americky kôň Mustang. Od roku 2005 sú pod značkou Mustang vyrábane aj topánky.  

 

 

American style of life sa snažia dizajnéri obuvi značky Mustang previesť aj do aktuálnych kolekcií. Dizajn obuvi Mustang sa vyznačuje svojou voľnosťou, ležérnosťou a kvalitou. Na každej obuvi pritom nájdete nezameniteľne logo firmy, ktoré tieto vlastnosti iba utvrdzuje.  Obuv Mustang je pritom módna, štýlová a komfortná. Určená je na každodenné nosenie a voľný čas. Obuv Mustang sa Vám vždy podarí perfektne napasovať k Vašim džínsom. S obuvou Mustang potvrdíte svoju jedinečnosť a nezávislosť. Objavte dámsku obuv Mustang na Robel.sk!

 

 

Samozrejme značka Mustang nezabudla ani na pánov. Pánom ponúka módne poltopánky, tenisky a kotníky. Pánska obuv Mustang ma taktiež svoj nezameniteľný dizajn, ktorým dáte najavo svoju nezávislosť a ležérnosť. Pritom sa vyznačujú topánky Mustang svojou pohodlnosťou. Nechajte sa presvedčiť jedinečným dizajnom a prezrite si aktuálnu ponuku pánskej obuvi značky Mustang na Robel.sk.