Skechers

 
 
 
Úvod > Skechers
 
 
 
eml28972_skechers_street_camila_cabello_banner_jan18_v1_46b0f57a04f6.jpg
 
 

 

Pôvod značky: USA

Výrobca: Skechers USA, Inc., Manhattan beach, Kalifornia

Rok založenia firmy: 1992

 

 

                                              

 

 

Charakteristika obuvi Skechers

 

Skechers USA je druhá najväčší výrobca obuvi životného štýlu a aktívneho športu v USA pre ženy, mužov a deti. Prvotne bola obuv Skechers určená pre generáciu skate-boardistov. Dnes pozostáva kolekcia Skechers z viac než 3.000 modelov obuvi určenej ako pre každodenné nosenie tak aj pre aktívny šport – beh, golf a mnoho ďaľších.

 

 

Technológia v obuvi Skechers

 

 

Revolučná technológia Skechers GO FLEX Walk predstavuje nový spôsob pohybu s úplnou flexibilitou v každom kroku. Inovatívna Resalyte® Flex groove podošva sa točí, ohýba a otáča s každým vašim pohybomSkechers Goflex. Obuv Skechers vybavená technológiou GO FLEX Walk sa vyznačuje extrémnou ľahkosťou a flexibilitou.

 

Skechers Gogamat

Obuv Skechers je vybavená Goga Mat technológiou stielky, ktorá dáva obuvi Skechers vysokú pružnosť a maximálne pohodlie pri chôdzi. Prakticky bezšvový zvršok obuvi Skechers je ultra komfortný a ideálny pre nosenie bez ponožiek. Goga Mat technológia stielky dáva obuvi Skechers vysokú  pružnosť a maximálne pohodlie pri chôdzi. Stielka Goga Mat je antibakteriálna a pomáha predchádzať zápachu.

 

 

Skechers Memory Foam

Dokonalá mäkká stielka „Memory Foam“ je pamäťová stielka, ktorá dopraje vašim chodidlám dokonalé pohodlie počas celodennej chôdze v teniskách Skechers. Stielka sa prispôsobuje chodidlu a pomáha uľaviť tlaku vytváranému pri nášľape.

 

 

skechers air

Najnovšia technológia stielok „Air-cooled Memory foam“ (vzduchom chladená pamäťová pena) má vynikajúce pokrokové vlastnosti – odľahčovaná stielka zvyšuje priedušnosť, obsahuje látku na odvod vlhkosti a zabezpečuje klímu v topánkach Skechers počas celodenného nosenia. Stielka sa pri chôdzi prispôsobuje tvaru chodidla a pohlcuje nárazy pri nášľape.

 

 

skechers gowalk

Skechers Go Walk 2 - the ultimate super sock s GOGA Mat technológiou v stielke sa vyznačuje dokonalým pohodlím, priedušnosťou, flexibilitou a moderným dizajnom. Bezšvová konštrukcia obuvi Skechers Go Walk 2 je ideálna pre nosenie bez ponožiek. Resalyte ultraľahká podošva dodáva topánkamSkechers pocit slobody.

 

 

Skechers Streetch

Technológia prepletaného elastického zvršku vďaka ktorému sa zvršok obuvi ideálne prispôsobí akejkoľvek nohe, čím máte zaručený 100%ný komfort počas celého dňa. Zvršok je ručne tkaný a predstavuje ideálny módny doplnok so športovým nádychom, ktorý nájdete len v kolekcii obuvi Skechers.

 

 

Skechers Relaxed

Funkcia „Relaxed Fit“ v obuvi Skechers poskytuje komfort a pohodlie ako pri obúvaní obuvi, tak aj pri jej nosení. Zvršok obuvi s technológiou „Relaxed Fit“ je vyrobený z odľahčených materiálov, je príjemný na dotyk a pohodlný pri chôdzi. Topánky Skechers s funkciou Relaxed Fit sú vybavené  pamäťovou stielkou „Memory Foam“ - stielka sa pri chôdzi prispôsobuje tvaru chodidla a pohlcuje nárazy pri nášľape.

 

 

 

GEN5 Technology - Performance & Comfort - Funkciou "GEN5 Technology" v obuvi Skechers sa vyznačuje línia novej generácie špeciálnych responzívnych stielok, vysokou pružnosťou a tým zaručeným maximálnym komfortom pri nosení pomocou tlmenej ochrany chodiel a kĺbov.